Specjalista ds. handlu

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Miejsce pracy: Huta Brudzka
Numer: StPr/21/0747
OBOWIĄZKI:

przyjmowanie zamówień realizacja wysyłek towaru kontrola jakości towaru (owoce -borówka,malina) nadzór nad dokumentacją sprzedażową (praca stacjonarna)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: ! Obsługa pakietu MS OFFICE
Uprawnienia: ! Prawo jazdy kategorii B

Wymagania dodatkowe:

Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Miejsce pracy:

Huta Brudzka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku