Pracownik Obsługi Klienta w Dziale Handlowym

P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW Spółka Akcyjna jest największym w południowo-zachodniej Polsce dystrybutorem pełnego asortymentu wyrobów hutniczych i producentem prefabrykatów zbrojeniowych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do Centrali firmy we Wrocławiu pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: H/WRO
Zadania:
  • nawiązywanie i utrzymanie długofalowych relacji z klientami,
  • kompleksowa obsługa klientów
  • pełna kontrola i monitorowanie przebiegu zamówień
  • współpraca z dostawcami
  • prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • pakiet socjalny, ( m.in. karty multisport , bony świąteczne, ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, spotkania integracyjne)
  • szkolenia, rozwój zawodowy,

Podobne oferty

Litex Service Sp. z o.o

wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski

Zakres obowiązków: bieżąca obsługa i podtrzymywanie dobrych relacji z bieżącymi klientami firmy, koordynowanie procesu sprzedaży – realizacja zamówień klientów, wprowadzanie do systemu zamówień, przygotowywanie analiz sprzedaży. Nasze oczekiwania:...

Dodane: wczoraj

Tubes International Sp. z o.o.

małopolskie / Kraków

Typ zatrudnienia: Umowa o pracę Opis stanowiska: kompleksowa obsługa klienta na sklepie obsługa kasy realizacja zamówień –wystawianie dokumentów sprzedaży telefoniczna obsługa klienta obsługa sekretariatu praca z komputerem Wymagania: wykształcenie min....

Dodane: 2021-04-26