Asystentka ds. sprzedaży

Ogłoszenie numer: 4208230, z dnia 2021-02-08

IMA EST Przedstawicielstwo w Polsce

Jesteśmy oddziałem wiodącego Producenta maszyn do Przemysłu Farmaceutycznego  (www.ima.it)

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało aktywne wspieranie działu handlowego polegające na koordynacji projektów, tłumaczeniu ofert i kontraktów, korespondencji pomiędzy producentem i klientami.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word) oraz podstawowych programów działających w środowisku  Windows oraz obsługi urządzeń biurowych
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu zadań oraz umiejętności organizacji pracy własnej, inicjatywa
  • wysoka kultura osobista, zdolność komunikacyjna, pozytywne nastawienie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • docelowe zatrudnienie w stabilnej, globalnej organizacji, będącej liderem w branży
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną
  • bardzo przyjazne warunki pracy