Asystentka / Asystent Sprzedaży

Ogłoszenie numer: 7127688, z dnia 2022-06-23

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: Szczecin, Outlet Park

Nr Ref.: Szczecin – Outlet Park

Opis stanowiska

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru (visual merchandising) zgodną ze standardami marki
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala

Wymagania

  • Posiadasz wysoką kulturę osobistą?
  • Jesteś punktualny/a i można na Ciebie liczyć?
  • Jesteś otwarty/a na ludzi, lubisz współpracować
  • Lubisz modę, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy

  • Elastyczny grafik dostosowany do Ciebie
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Przyjazną i inspirującą atmosferę pracy wśród ludzi, na których możesz liczyć
  • Możliwość awansu
  • Atrakcyjne zniżki pracownicze