Asystentka / Asystent handlowy ds. obsługi rynku francuskiego i rynków francuskojęzycznych

Dora Metal Sp. z o.o. wiodąca w branży gastronomicznej w Polsce, firma z długoletnią tradycją i doświadczeniem w projektowaniu oraz produkcji profesjonalnych urządzeń i mebli ze stali nierdzewnej dla sektora HORECA, zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:
  • obsługa administracyjno-handlowa rynku francuskiego i innych rynków francuskojęzycznych:
    • wprowadzanie zleceń do zintegrowanego systemu informatycznego
    • ustalanie z klientem szczegółów dostawy i tworzenie odpowiednich dokumentów
    • prowadzenie uzgodnień z klientem co do zakresu i formy zamówienia
  • realizacja zadań przy współpracy z innymi działami spółki
  • bieżąca kontrola spływu należności
  • tłumaczenie dokumentacji i inne zadania związane z obsługą klienta i rynku
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane kierunki ekonomiczne np. marketing i zarządzanie, handel itd.
  • biegła znajomość języka francuskiego w mowie i w piśmie – warunek konieczny, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • otwartość, komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w zespole,
  • dokładność, terminowość
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność, operatywność, dyspozycyjność
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Zapewniamy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny
  • szeroki pakiet socjalny
Na swoim CV prosimy umieścić poniższą informację:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dora Metal Sp. z o.o. w celu prowadzeniarekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."
www.grupadorametal.pl