Asystent działu sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie
Miejsce pracy: Braniewo
Numer: StPr/21/0589
OBOWIĄZKI:

prace wykonywane w pomieszczeniach biurowych, praca przy komputerze Ogólny zakres obowiązków: realizowanie zadań związanych z bieżącą obsługą klientów, przyjmowanie informacji i zgłoszeń od klientów, wsparcie specjalistów Działu Sprzedaży

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera i urządzeń biurowych

Wymagania inne:

Umiejętności: komunikatywność

Miejsce pracy:

Braniewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 067,85 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie