Asystent działu sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/22/1958
OBOWIĄZKI:

pomoc nabywcy przy wyborze samochodu współpraca z handlowcami w przygotowaniu ofert sprzedaży przygotowywanie produktów do sprzedaży wystawianie dokumentów sprzedaży

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

zainteresowanie motoryzacją prawo jazdy niezbędne do przyszłego zatrudnienia

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim