Asystent działu handlowego

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Asystent działu handlowego
Miejsce pracy: Leszno
Numer: StPr/21/0207
OBOWIĄZKI:
prowadzenie harmonogramu i organizacja wydań samochodów,współpraca z serwisem - wydania i wyposażenia,znajomość programu sprzedaży samochodów,aktualizacja cenników i art. reklamowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Leszno


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

lubelskie / Biała Podlaska

ewidencja sprzedaży, generowanie dokumentów handlowych, obsługa klienta w tym przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji handlowych, kontrola obiegu dokumentacji handlowej, przygotowywanie rożnego rodzaju raportów, zestawień i sprawozdań,...

Dodane: wczoraj

BTL Polska Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa

Wsparcie zespołu handlowców w zakresie obsługi klientów Telefoniczne umawianie spotkań z klientami B2B Rzetelne i dokładne uzupełnianie danych (praca z bazą danych, CRM) Aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów Współpraca z innymi działami firmy...

Dodane: wczoraj