Asystent ds. obsługi klienta biznesowego

Homest Polska to firma z wieloletnim doświadczeniem, oferująca kompleksową pomoc w zakresie obrotu nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi oraz szeroko pojętego doradztwa.
Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem, który codziennie realizuje się w nowych przedsięwzięciach. Naszą pasją jest praca z ludźmi!

W związku rozwojem poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje główne zadania:
  • Wsparcie w bieżącej obsłudze klientów, w biurze i w terenie,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Prezentacje nieruchomości,
  • Odpowiedzialność za efektywny przepływ informacji i dokumentów w firmie,
  • Współpraca z zespołem.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Cykliczne szkolenia,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy i jej projektów,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon,
  • Stałe godziny pracy 9 – 17, od poniedziałku do piątku,
  • Pyszną kawę bez limitu ;)
  • Dogodną lokalizację pracy: Warszawa, Śródmieście.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Doświadczenia w obsłudze klientów,
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Odpowiedzialności i dyspozycyjności,
  • Posiadania czynnego prawa jazdy kat. B – warunek konieczny,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną konwersację,
  • Znajomość rynku nieruchomości – mile widziana,
  • Znajomość programów Photoshop i AutoCAD – mile widziana.