Asystent ds. handlowych

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Łazy
Numer: StPr/21/0048
OBOWIĄZKI:
realizowanie zadań handlowych, współpraca z sieciami handlowymi i firmami transportowymi, poszukiwanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktów z klientami, odpowiadanie na zapytania klienta, rozmowy negocjacyjne, przygotowywanie dokumentów handlowych i sprawdzanie dostępności towarów, współpraca z kontrahentami wietnamskimi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: wietnamski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Łazy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie