Asystent / Asystetka w Dziale Sprzedaży (surowce do produkcji farb i chemii budowlanej)

Ogłoszenie numer: 4459986, z dnia 2021-04-08

Klient portalu Praca.pl

Obecnie, dla naszego Klienta, wiodącego międzynarodowego dystrybutora surowców chemicznych z siedzibą w Warszawie, do działu Coatings & Construction - surowców do produkcji farb, lakierów i chemii budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: AS/04/21

Opis stanowiska

  • stacjonarne wspieranie pracy działu Coatings & Construction,
  • udział w budowaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji z klientami,
  • przygotowywanie materiałów marketingowych, raportów, prezentacji i tłumaczeń,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • organizacja targów i innych działań promocyjnych.

Wymagania

Od idealnego kandydata lub kandydatki oczekujemy:

  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych
  • komunikatywności, otwartości i zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • samodzielności w działaniu,
  • umiejętności pracy w grupie,
  • satysfakcji z niesienia pomocy i wsparcia,
  • nastawienia na cel, konsekwencji w działaniu,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office – w szczególności Excel oraz Power Point,
  • doświadczenie we wspieraniu długofalowych projektów sprzedażowych będzie atutem,
  • wykształcenia wyższego, dodatkowym atutem będzie wykształcenie kierunkowe - technologia
    chemiczna lub pokrewne,
  • dobrej znajomości języka angielskiego, umożliwiającej swobodną komunikację biznesową.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracy w środowisku międzynarodowym.