Asystent / Asystentka Działu Sprzedaży

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Linowiec/ k. Starogardu Gdańskiego
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • wsparcie w przygotowywaniu ofert i kalkulacji
  • wsparcie w zakresie obsługi klienta
  • wprowadzanie ofert do systemu MRP
  • przygotowywanie raportów, wskaźników, analiz
  • prowadzenie prac administracyjnych
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • wykształcenie średnie lub w trakcie studiów
  • podstawowa znajomość zagadnień ekonomicznych
  • umiejętność i doświadczenie w pracy z komputerem (Word, Excell, systemy MRP)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • szkolenia
  • prywatną opiekę medyczną
Oprócz tego u nas możesz:
  • wpływać na rozwój firmy poprzez zgłaszanie swoich pomysłów
  • otrzymać dodatkowe dni urlopu w roku, jeśli studiujesz
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Podobne oferty

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group

pomorskie / Gdańsk

Jakie będą Twoje obowiązki? Wsparcie Dyrektora i Kierownika Sprzedaży w działaniach sprzedażowych Obsługa i wsparcie administracyjne podległej sieci Agentów Obsługa korespondencji Weryfikacja dokumentacji ubezpieczeniowej przekazywanej przez pośredników...

Dodane: wczoraj

LUX MED Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa

Zadania: Przygotowywanie komunikacji dotyczącej konkursów sprzedażowych. Wspieranie trenerów w organizacji szkoleń. Aktualizowanie „Bazy wiedzy” dla konsultantów. Wspieranie Departamentu Sprzedaży w codziennej pracy, m.in. tworzenie grafików, obsługa...