Asystent / Asystentka ds. wsparcia sprzedaży

LIDER W BRANŻY PROFESJONALNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Aktywne wsparcie działań zespołu handlowego i marketingu przy realizacji bieżących zadań w obszarach wskazanych przez przełożonego
  • Kontakt z partnerami biznesowymi w niezbędnym zakresie
  • Tworzenie raportów, sprawozdań i zestawień
  • Obsługa programu sprzedażowego
Wymagania:
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Inicjatywa, silna motywacja i chęć do pracy zespołowej
  • Wysoka kultura osobista i biznesowa
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz Pakietu MS Office
  • Zorientowanie na klienta
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie w dynamicznym i doświadczonym zespole,
  • Rozwój zawodowy w oparciu o doświadczenie firmy
  • Szkolenia
  • Umowę o pracę
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Janex International Sp. z o.o. w Warszawie (02-490) przy ul. Płomyka 2, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych, prawie do kontroli ich przetwarzania, w tym prawie do ich uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Oświadczam, że powyższą zgodę wyrażam dobrowolnie w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji przez spółkę Janex International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-490) przy ul. Płomyka 2.