Asystent / Asystentka Biura

Miejsce pracy: Warszawa

Wymiar pracy: od 8 do 16.30 z 30min przerwą nie wliczoną w czas pracy

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Wynagrodzenie: 3800 netto

Zakres obowiązków:
  • Współpraca z działem sprzedaży
    • Tworzenie i realizacja zamówień dla KAM podczas ich podróży służbowych
    • Odpowiadanie na oferty mailowe i telefoniczne
    • Koordynowanie sprzedaży oraz klientów na Allegro
  • Współpraca z działem księgowości polskim i czeskim
    • Przygotowywanie dokumentacji miesięcznej
    • Wprowadzanie i koordynacja poprawności otrzymywanych fv
    • Pomoc czeskiej księgowości w kwestiach dotyczących oddziału
  • Współpraca z działem kadr
    • Organizowanie w razie konieczności szkolenia BHP i badań medycznych
    • Tworzenie miesięcznych grafików pracy i wysyłanie do rozliczeń godzin pracy
    • Koordynowanie umów pracowniczych
  • Współpraca z działem logistyki czeskiej
    • Koordynowanie dostaw bezpośrednich
    • Koordynowanie transportu z Brna do Polski
  • Obsługa biura i administracja
    • Tworzenie i kontrola umów z dostawcami
    • Tworzenie i kontrola umów z klientami zgodnie z procedurami wewnętrznymi
    • Archiwizacja dokumentacji wg wewnętrznych procedur
    • Rezerwacja hoteli
    • Organizacja miejsca na szkolenia i imprezy firmowe
    • Tworzenie zamówień wewnętrznych
    • Zamawianie materiałów biurowych i magazynowych
    • Koordynowanie przepływu dokumentów wg procedur wewnętrznych
    • Współpraca z prawnikami i bankiem
    • Współpraca z magazynem
Wymagania:
  • Bardzo dobrą organizacja pracy
  • Samodzielność
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu B1
  • Komunikatywność, sumienność, zaangażowanie w wykonywaną pracę
Co oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Cykl szkoleń przygotowujących