Asystencka gwiazda

Nowej pracownicy naszego działu wydaje się chyba, że nie jest zatrudniona jako asystentka ds. sprzedaży Wrocław, a jako top modelka w jakiejś dużej agencji modelek. W życiu nie spotkałam tak pewnej siebie i tak gwiazdorskiej w swym zachowaniu młodej dziewczyny. Zawsze wydawało mi się, że takie osoby chodzą tylko po mieście i wydają pieniądze bogatych tatusiów, a nie pracują jako asystentki.

Ktoś, kto mnie nie zna na pewno może stwierdzić, że przez moje słowa przemawia zwykła zazdrość względem młodej, ładnej dziewczyny. Moi znajomi wiedzą jednak, że nie jestem typem zazdrośnicy, a człowieka bardzo pozytywnie nastawionego do całego świata. Mnie jest bardzo trudno zdenerwować i czymś urazić, a skoro wygląd młodej asystentki zaczął mi już działać na nerwy, to pozostali koledzy z działu sprzedaży muszą być już na granicy wybuchu.

Tatiana, nowa asystentka codziennie przychodzi do pracy w czymś innym, co stanowi nieodmienny temat dyskusji wśród zespołu sprzedażowego. Skąd dziewczyna, która zarabia 1800 zł miesięcznie bierze pieniądze na nowe ubrania, eleganckie dodatki i drogie buty? Oprócz perfekcyjnych ubrań Tatiana ma jeszcze idealnie zrobione włosy, idealny makijaż i manicure, na który ciągle narzeka. Twierdzi, że praca asystentki szkodzi jej na paznokcie, bo tipsami źle się klika na klawiaturze. Ciekawe kiedy wpadnie na to, że bez tipsów pracuje się lepiej.

Napisz komentarz